Veebs.ee

website

Veebileht

Aitan arendada teile meelepärase veebilehe, mis on hästi leitav, optimeeritud, ja kasutajasõbralik kõigis seadmetes.

Teie koostate vaid nimekiri asjadest, mida soovite näha veebilehel ning mina teen muu vajaliku. Hind sõltub suuresti funktsionaalsusest ja kujundusest. Odavam on kasutada valmiskujundust, kuid 95% lehekülgedele loome erikujunduse (sest sedasi saame erineda tunduvalt paremini teistest ja oleme paremini leitavad ).

page

Erilahendus

Soovite alustada toodete või teenuste müügiga läbi veebilehe(e-poe)?

Arendan sulle funkstioneeriva veebilehe(e-poe) platvormil, mida kasutavad miljonid teised inimesed üle maailma. E-pood valmib WordPress platvormile koos Woocommerce lisamooduliga. Hind sõltub suuresti funktsionaalsusest ja kujundusest. Oluline on teha e-pood klientidele võimalikult mugavaks ning juurde saab lisada müüki või päringuid suurendavaid mooduleid.

website

Rätseplahendus

Juhul kui soovite täpselt oma nägemusele(funktsionaalsus jne..) soovivat veebilahendust.

Teie koostate vaid nimekiri asjadest etapi kaupa, milline on teie nägemus lõpptulemusest jne... Rätseplahendus aitab Teil luua unikaalsete funktsioonidega ja kujundusega veebilehe.

website (1)

Hooldus

Aitan arendada teile meelepärase veebilehe, mis on hästi leitav, optimeeritud, ja kasutajasõbralik kõigis seadmetes.

Kui Teil on juba WordPress veebileht ning seal on väga palju erinevaid punaseid teateid, siis saan aidata Teid veebilehe haldusega. WordPressi uuendatakse pidevalt, ning seda eelkõige turvalisuse huvides. Sellepärast tuleks kasutusel hoida alati kõige uuemat versiooni WordPressist.

  • Pluginate uuendamine
  • Lehe varukoopia tegemine

seo

Monitooring

Selleks ,et veebilehe töö oleks jätkusuutlik tuleks veebilehte ka aeg ajalt uuendada. Monitooringu teenus tagab kliendile veebilehe sujuva töö igal ajal.

  • Iganädalane monitooring
  • Uuendamine kord kuus
  • Hooldamine kord kuus
  • Varukoopia tegemine kord kuus


website (1)

GFX

Selleks ,et veebileht esinduslik välja näeks on ka vaja logo ja muid disain elemente.

Pakun alljärgnevaid disain teenuseid
tunnihinna alusel.

  • Logod
  • Flaierid
  • Bannerid
  • Pilditöötlus


Palju siis ikkagi veebileht, erilahendus või rätseplahendus maksab?

Kuna töötan tunnihinna alusel, siis toon siinkohal välja võimalikud veebilehed ja nende maksumuse. Üldine reegel on see, et mida rohkem detailidesse minna arenduse käigus, seda rohkem aega võtab. Suures pildis saab veebilehe püsti ka 150€-ga, kuid see oleks “default” seadetega ehk puuuduks isikupära – ehk kõik see, mis sinu e-poe eriliseks teeb ja müüki suurendab. Antud juhul on väga suur tõenäosus, et kellelgi on täpselt samasugune lehekülg. Seepärast tuleks kaaluda kindlasti erikujundust, erilahendust või rätseplahendust vastavalt sinu vajadusele.

Veebilehe monitooring

Veebilehe monitooringu teenus on mõeldud neile, kellele on oluline ,et veebilehe töö oleks sujuv koguaeg. Teenus sobib ka neile, kes ise ei soovi/oska tegeleda WordPress lehe uuendustega ning vajavad kedagi, kes nende veebilehe eest hoolitseks.

Monitooring on vajalik, et tagada lehe sujuv töö. Pidevalt uuendatud pluginad tagavad lehe turvalisuse. Uuendatud ja hooldatud leht on turvalisem, kiirem ja töökindlam. Esineb vähem ettearvamatuid probleeme.

Iganädalane kodulehe monitooring (kriitilistele probleemidele reageerimine, võimalusel kohene lahendamine)

Uuenduste tegemine kord kuus

Hoolduse tegemine kord kuus (andmebaaside korrastamine, mittevajaliku info eemaldamine, üldine korrastamine)

Varukoopia tegemine kord kuus

Ettevõtted, kes on monitooringu teenusega liitunud